Weber Braai winners!

05 February 2019


Congratulations to all of our Winners*!

AKANI MAGEZA
AKSHAYE PATEL
ALETA VILJOEN
ALETTE JACOBS
ALFREDO BARATA
ALTA KOEN
ALTA MULDER
ANDRE ROSSOUW
ANDRIES GROENEWALD
ANGELA GELDENHUYS
ANN SWARTZ
ASHLEY BUTAU
AUGUST JOUBERT
AZELDRA LOMBARD
BENNETH MALULEKE
BISHOP MALEFANE
BOK PRETORIUS
BONGANI MASHIYA
BONNIE-LEIGH SCHOEMAN    
BRIDGETTE FURST
CHANTEL ENGELBRECHT  
CHARMAINE STRYDOM
CHERISE DIPPENAAR 
CHRIS MCLAREN.
CHRIS TERON
CHRISINE VENTER
CHRISNA VON BRAFF 
CHRISTELL SWANEPOEL
CISCA ZAAYMAN
CISCA ZAAYMAN
CISKA ZAAYMAN
CLAIMY RAMBAU
CLIVE MARTYN 
COLIN BROAD
COLLET WOMBO
CORA NAUDE
CORRIE DE JAGER.
DANIE DEKKER.
DANIE KRUGER
DANIEL LESOALO
DANIEL STRYDOM
DAWIE ESTERHUIZEN
DEANE POULTER 
DENIS HOROS
DEON GELDENHUIS
DEON GELDENHUYS
DESIREE SMITH
DORATHEA BOTES
DORATHEA BOTES.
DOUGLAS SENEKAL
EBEN POTGIETER
ELANA BEHRENS
ELSABIE HOFFMAN
EMIL VAN DER MERWE
ESTELLE DE KOKER
ETNAH WOLFAARDT
FHULUFHELO SASE
FREDD HOFFMAN
FREDERIK VISSER
FRIKKIE LOOTS
GEORGE NETHENGWE
GERHARD LAUBSCHER
GORDON RAMSDEN
HAPPY MABAS
HASANI SAMUEL CHAUKE
HENDRIK VAN DEN BERG
HENNIE VAN NIEKERK
HESTER VAN SIT
HILDA SOPHIA VOGES
I P DAVIDSON
ILSE VAN RENSBURG
INA RUST
ISAAC KONAITE
ITALO DRAGI
J BURGER
J VAN ROOYEN
JACKIE WESSELS
JACO PRETORIUS
JACOBUS HERCULAAS VAN NIEKERK
JACOBUS JOHANNES ROESCH
JAN HOUGH
JANICE ROBERTS
JAQUELINE ROSSOUW
JEAN GROBLER 
JOHAN BEZUIDENHOUT
JOHAN JOUBERT
JOHAN NIEMAND
JOHAN SNYMAN
JOHANNA LETLALO
JOHANNES WILHELM 
JOHN CHANWLER
JOHN MAHLATJI
JOHN MOKOENA
JOHN WILLIAMS
JONATHAN ANTHONY LEVENSON
JOSEPH KGAGRA
JOSEPH MAHLANGU
JUDAS KGAGENG
JURIE MURRAY
KAREN CARSTENS 
KENNETH CHILIDZI SIPHORO
KESIMOLOTSE BEREND
KEVEN BANINIA
KHADIJA MOHAMMED ISMAIL
KOBUS DE TOIT
KOBUS SWANEPOEL
KOTIE SCHOEMAN
KWENA JOSEPH MASHEANE
LEANDRO GONGALBES
LEBOGANG MOHOLENG
LEE-ANNE
LENAH MAFOHO
LEON PEENSE
LH STAPELBERG
LIEZEL GROBLER
LINDI NKWINIKA
LINDIWE CELE
LLWELLYN WIGGILL
LOURENS DREYER
LUCAS MASHILO
LUCKY MANGANYE
LUCKY MASINGE  
LUCKY NOLEFI
M KRUGER
MAGDA KOTZE
MAKHUDU MANSMELA
MARI RYKART.
MARIA MOLOALWA
MARIA PARSONS
MARIUS VAN LOGGERNBERG
MARSHALL NEYSCHENS 
MARTHA ROOI    
MARTIE ELS
MARTIN PRETORIUS
MICHAEL ENGELBRECHT 
MIKE HAINSWORTH
MOLEBOHENG MAKHELE 
MOLEFI LOAFE
MOSES MOLOKOMME
MOSES MOTLOU TSOKWE
MOSHE MOSES SELOMO
MR MASHININI
MR MPHO
MS. EG FOSTER
MUKONDI MAFUNE
MZAMANE JOSEPH MATJEKE
N DE BRUIN
NANDI MAFENUKA
NAZARENE
NOMASONTO MABASO
NOMONDE MHLANGA
NOMPUMELELO LESENGA
NONKU SIMATLA
PETA -ANN STEVENS
PHELELO KUVAYI
PINKY SITHOLE
RACHEL DU TOIT
RACHEL MAGAULA
REGINAH LEGOBYE
RIA VAN WYNGAARDEN
RICHARD WHITE
ROALD NEL
ROBERT MMAKUBA
RONALDO COHEN
RONIEL REMBRANDT VAN DEEMTER
RUDI BARNARD 
RUSSEL PAGE
RYDA MASHABA
SAFURA ABDUL
SAMPIE JANSEN VAN VUUREN
SAMUEL FLATHELA
SIBONGILE MKWANAZI
SIMON TAKALANI MUKUBU
SIMON TSHIVIDZO
STIENIE BOTHA
TAKALNI RAMAVHULELA
TEBADI MOKOFANE
TEBOGO APHANE
THABANI
THEA WELGEMOED
THINUS CLAASSEN
THOMAS MUTAVHATFINDI
THYS PRETORIUS 
TIMOTHY MAILALA
TOBOGO MASHA
TRACY JACOBS
TRACY JACOBS
VICTOR BRONKHORST
VIOLA
VIVIAN SALIWE
VUYISILE KHEN
WALTER SITHOLE
WENTZEL VORSTER
WILLIE LOUW 

*Some winners chose not to have their names published